25-26.05.2026 r. 🍎🥗 Warsztaty zdrowego odżywiania 👩🍳👨🍳

Uczniowie klas I–III oraz IV–V uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych promujących zdrowe odżywianie 🍏🥕. Podczas zajęć dzieci zdobywały wiedzę zarówno teoretycznie, jak i praktycznie 😊📚Uczniowie dowiedzieli się, jak ważne jest spożywanie świeżych warzyw i owoców 🍎🥒🍇 oraz jakie znaczenie ma zdrowa dieta dla prawidłowego rozwoju 💪🧠 Największą atrakcją warsztatów było samodzielne przygotowywanie zdrowych i kolorowych sałatek ze świeżych warzyw 🥗👩🍳👨🍳.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem komponowały własne przekąski 😋, poznając przy tym zasady zdrowego żywienia 🍽️✅ Warsztaty zostały zorganizowane w ramach „Programu dla Szkół” przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 🌾🤝 Serdecznie dziękujemy za ciekawe, wartościowe i smaczne zajęcia ❤️🍎