01.06.2026 r. 🎈 Dzień Dziecka na szkolnym boisku 🎈

Uczniowie klas 1–3 spędzili Dzień Dziecka na pikniku zorganizowanym na boisku szkolnym. 🌞 Dzieci przyniosły gry planszowe 🎲 oraz różne gry ruchowe ⚽🏃♀️🏃♂️, dzięki którym mogły aktywnie i radośnie spędzać czas w gronie kolegów i koleżanek. 😊Na boisku rozłożono koce, a nawet namioty plażowe, przy których odbywały się pikniki.
Miłą niespodzianką okazały się pyszne lody 🍦, które sprawiły dzieciom wiele radości. 😋Pogoda również dopisała – słoneczko świeciło przez cały dzień ☀️, tworząc idealne warunki do wspólnej zabawy. 🎉